Wideokonferencja na żywo z uczniami z Czech

   W nauce języka obcego bardzo ważna jest żywa komunikacja w naturalnych okolicznościach komunikacyjnych. Dzięki projektom zagranicznym w naszej szkole poznajemy inne kraje na co dzień. Ostatnio niezwykłym przeżyciem dla naszych uczniów była wideokonferencja na żywo z kolegami z Czech. Nasi uczniowie przygotowali informacje o tradycjach wielkanocnych w Polsce i mogli usłyszeć prezentację Czechów o ich tradycjach. Sąsiedzi zza południowej granicy Polski przedstawili krótką scenkę wielkanocną. Na zakończenie zaśpiewaliśmy wspólnie piosenkę świąteczną przygotowaną przez klasę 4b. Byliśmy bardzo podekscytowani, ponieważ mogliśmy zobaczyć naszego Żarusia w Czechach, który towarzyszył kolegom z zagranicy podczas spotkania (czeska szkoła jest naszym partnerem w projekcie wymiany maskotek).
Izabela Mielniczek
Fotorelacja z Polski:

 

Fotorelacja z Czech:

 

Prezentacja o naszym spotkaniu i czeskich tradycjach:

Nasze opinie o wideokonferencji:

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content