Ćwiczenia kaligraficzne w wychowaniu fizycznym

   Ćwiczenia kaligraficzne w wychowaniu fizycznym W naszej szkole staramy się pomóc Wam w problemach z nauką, dlatego też wraz z klasą 4b pokażemy, jak w domu możecie sami poświęcić kilka minut na kształtowanie charakteru i wyrobienie cierpliwości.

   Kaligrafia to sztuka pięknego pisania, pomaga myśleć, rozwija naszą wyobraźnię. Nie zamykajcie się na formy pracy z własnym ciałem, korzystajcie nie tylko z nowoczesnych form przekazu. 
   Czasami wystarczy poćwiczyć i wrócić do czegoś, co było dobre i sprawdzone.  
   Powodzenia!  

Koordynator projektu
Elżbieta Jusińska
fot. Piotr Pałac
Turniej sałatkowy klas IV i V

   Drodzy Uczniowie, 19 listopada w naszej szkole odbędzie się TURNIEJ SAŁATKOWY klas IV i V. Uczniowie przynoszą produkty na sałatki według własnych przepisów, obowiązują stroje do konkurencji kulinarnych i sportowych. Zobaczymy, która z klas zostanie Królem Sałatkowym. Scenariusze już wkrótce u wychowawców. Czekamy na Was i Wasze pomysły na przepyszne sałatki.

Pozdrawiam!
Koordynator projektu
Elżbieta Jusińska

Ćwiczymy bez niezdrowej rywalizacji

   Według nowych analiz dotyczących lekcji wychowania fizycznego wynika, że aby wszyscy uczniowie mogli rozwijać się w swoimi tempie, a zajęcia były zindywidualizowane, trzeba korzystać z bardzo popularnych torów przeszkód dla grupy o wysokiej sprawności i grupy mniej sprawnej. Dla pierwszej grupy tor przeszkód jest bardziej wyspecjalizowany i trudniejszy, a dla drugiej przeszkody są łatwiejsze i można je pokonać w krótszym czasie. Dzieci nie narzekają na tempo ćwiczeń, nie ma oskarżeń i wzajemnego wytykania wad.
   Jest to wspaniały pomysł, który będziemy praktykować. Mam nadzieję, że unikniemy sytuacji konfliktowych.
   Jak zawsze pozdrawiam sportowo!
Koordynator projektu
Elżbieta Jusińska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content