Ćwiczenia I zabawy logopedyczne w domu

   Do utrwalania prawidłowej wymowy warto skorzystać z podanych niżej linków, na których można znaleźć ćwiczenia on-line, ćwiczenia do wydrukowania oraz dużo ciekawych pomysłów na zabawy logopedyczne w domu.
Jolanta Koch

Ćwiczenia do druku

Ćwiczenia on-line

 

Zajęcia logopedyczne zdalnie

   Mimo trudnej sytuacji, działamy logopedycznie w domu i online. Ćwiczymy buzię i język, czytamy teksty naszpikowane trudnymi do wymowy głoskami, wykonujemy zadania i ćwiczenia, bawimy się grami logopedycznymi. Oto wiersz do utrwalania głosek szumiących o Jeżyku i jego żonie, której poszukiwał. Nasi uczniowie ją znaleźli. Ćwiczcie dalej! Pozdrawiam i przesyłam logopedycznego całusa!

logopeda Jolanta Koch

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content