Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w SP 1 w Żarach

   W piątek, 28.09.2018 r., odbył się w naszej szkole VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia pod hasłem „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają”. Z tej okazji podczas przerw i lekcji matematyki uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w grach i zabawach związanych z tabliczką mnożenia. Uczniowie klas piątych brali udział w turniejach „Piłkarz matematyk” oraz „Królowa skakanki”. Wszyscy spisali się na medal 🙂 Egzaminatorzy z klas 4 przeprowadzili wśród uczniów i nauczycieli egzaminy ze znajomości tabliczki mnożenia.
   Gratulujemy wszystkim, którzy zdali egzamin i otrzymali CERTYFIKATY znajomości tabliczki mnożenia.
   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
Agnieszka Mierzejewska, Edyta Pawlus

fot. Hanna Gregorczyk

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content