„WF z klasą” – Tydzień ruchu

   W piątek 11.10.2013 r. zakończyliśmy TYDZIEŃ RUCHU w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach. Dzieci podsumowały nasze działania, wskazały ich zalety, zwróciły także uwagę na różnorodność dyscyplin związanych z ruchem. Dużą aprobatę zyskały zajęcia na skate-parku i pokaz własnych umiejętności sportowych. Nordic walking zdobył uznanie i został wyróżniony przez uczniów jako wspaniały pomysł na zdobycie kondycji. Zabawa piłkami to radość i relaks dla dzieci, a biegi wskazały to, nad czym powinniśmy jeszcze popracować.
   Dziękuję uczniom za udział i zabawę.
Pozdrawiamy Elżbieta
Jusińska Barbara Mantyk
fot. Elżbieta Jusińska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content