Warzywno-owocowe kukiełki

   Czy można wykorzystać owoce i warzywa na zajęciach technicznych? Klasa 1B pokazała, że można! Dzieci wykonały kukiełki z warzyw i owoców. Uczniowie wykazali się pomysłowością i inwencją twórczą. Kalafior nie tylko smakuje wyśmienicie, ale można z niego zrobić baranki i prześliczne pudelki. Kapusta została zamieniona w żółwia, a marchewki w stonogi. To tylko niektóre prace – pozostałe można obejrzeć. Wszystkie zostały uwiecznione na prezentowanych zdjęciach.
Opracowała
Ewa Witkowska

fot. Ewa Witkowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content