Warsztaty ozdób choinkowych

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, dlatego też 13 grudnia 2011 r. uczniowie klas I b i I c wraz ze swoimi rodzinami uczestniczyli w warsztatach ozdób choinkowych wykonywanych różnymi technikami: papier, bibuła, farby, kredki, plastelina. Wykonawcy ozdób wykazali się zarówno pomysłem artystycznym jak i precyzją. W miłej atmosferze powstawały niepowtarzalne cacka choinkowe. Spotkanie to pozwoliło odpocząć i poczuć atmosferę zbliżających się Świąt.
Kamila Leszczyńska
   
fot. Kamila Leszczyńska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content