Warsztaty językowe

   2-6 grudnia 2019 r. uczniowie klasy językowej 5B wraz z nauczycielami języków obcych i opiekunem z grona rodziców, wzięli udział w warsztatach językowych przygotowanych przez wolontariuszy z Kolumbii, Indonezji, Azerbejdżanu, Meksyku, Tajwanu i wielu innych narodowości. W trakcie warsztatów uczniowie doskonalili język angielski, uczyli się kultury innych krajów, przygotowywali scenki językowe, brali udział w dyskusjach, a przy okazji zwiedzili piękną okolice Bystrzycy Kłodzkiej i Kłodzka. Podczas 5- dniowych warsztatów językowych rozwijały się w nich również zdolności liderskie – leadership, oraz współpracy grupowej – team work. Podczas całodniowych czynności projektowych nie zabrakło również dobrej zabawy w trakcie której wszyscy uczyli przełamywać w sobie bariery językowe przygotowując śmieszne i ciekawe scenki. Warsztaty Euroweek w Dlugopolu Dolnym na długo zostaną w naszej pamięci jako kreatywna forma sprawdzenia i udoskonalenia swoich umiejętności językowych poza szkolna ławką.
Anita Domańska

fot. Aniata Domańska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content