W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH!

   Dnia 21 listopada 2013 r. odbył się w SP nr 1 w Żarach turniej sportowy pod hasłem „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Celem konkursu było propagowanie wśród dzieci zdrowego stylu życia oraz integracja dzieci sześcio- i siedmioletnich. Uczniowie klas pierwszych i sześciolatki z Przedszkola nr 7 miały okazję popisać się swoją sprawnością i wiedzą związaną z właściwym odżywianiem się. Dzieci wspólnie wykonały prace plastyczne na temat „Znana dyscyplina sportowa”. Radosne spotkanie zakończył zdrowy poczęstunek owocowo-warzywny oraz wspólna zabawa ruchowa przy muzyce. Dzieci otrzymały drobne upominki i pamiątkowe dyplomy.
Wchowawcy klas pierwszych:
K. Rewaj, I. Olszańska, W. Półtorak, E. Siatkowska

fot. Elżbieta Jusińska


Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content