W świecie bajek

   7 listopada 2013 r. zorganizowano imprezę szkolną „W świecie bajek” z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek. Był to dobry pretekst, aby przypomnieć sobie ulubione bajki – jedne znane i lubiane, z kolei inne trochę zapomniane. Przedstawiono inscenizację opartą na znanych bajkach, które towarzyszą wszystkim dzieciom, rozweselając, zabawiając i poprawiając humor.Dzieci pięknie rozpoznawały postacie ze znanych bajek, a następnie odczarowywały je, rozwiązując zagadki i wykonując zadania. Imprezie towarzyszyła wystawa prac plastycznych i wystawki tematyczne w bibliotece i świetlicy szkolnej. 
Dzieci na imprezę przybyły w kolorowych, bajkowych strojach. Celem imprezy było rozwijanie twórczej aktywności dzieci, propagowanie czytelnictwa i zachęcanie do odwiedzania biblioteki szkolnej.
Jolanta Koch, Małgorzata Łukowska
Andrzej Woźniak

fot. Jolanta Koch i Honorata Kryszewska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content