Vita brevis, ars longa!

   Jednym z ważniejszych elementów pracy każdego nauczyciela są szkolenia, kursy, studia podyplomowe, które podnoszą jego kompetencje, pozwalają mu na wymianę myśli, pomysłów i doświadczeń z pedagogami z całej Polski. A wszystko to dla dobra uczniów. W czerwcu, w lipcu i we wrześniu tego roku spora grupa nauczycieli z naszej szkoły brała udział w szkoleniu organizowanym przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Nie bójcie się, nie będę się rozpisywał na ten temat, chcę raczej zachęcić do obejrzenia kilku zdjęć, które udało mi się zrobić w trakcie przerw między wykładami. Poznań jest piękny, a obecność wielu zabytków oraz sama atmosfera panująca w Collegium Maius przypominają o słuszności łacińskiej sentencji: Vita brevis, ars longa = Życie krótkie, sztuka (nauka) wieczna… Pomyślcie o tym.
Piotr Pałac
fot. Piotr Pałac

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content