VI ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

   W piątek, 30.09.2016 r., odbył się w naszej szkole VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W tym dniu podczas przerw i lekcji matematyki uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w grach i zabawach związanych z tabliczką mnożenia.
   Egzaminatorzy klas 4 przeprowadzili wśród uczniów i nauczycieli ponad 100 egzaminów na znajomość tabliczki mnożenia. Gratulujemy wszystkim, którzy zdali egzamin i otrzymali CERTYFIKATY znajomości tabliczki mnożenia.
   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
Koordynatorzy:
Edyta Pawlus
Agnieszka Mierzejewska

fot. Edyta Pawlus i Agnieszka Mierzejewska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content