Uwaga konkurs!

 

   Nasza szkoła przystąpiła do programu „Wzorowa łazienka” będącego konkursem promocyjnym marki „Domestos” . Konkurs jest skierowany do szkół podstawowych, a jego organizatorem jest LEVEL sp. z o.o. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie www.wzorowalazienka.pl w zakładce „O programie”. Celem programu jest promocja edukacji w zakresie higieny oraz promocja estetyzacji szkolnych łazienek.

   Naszym zadaniem jest stworzenie galerii szkoły, w której zaprezentujemy własną wizję „Wzorowej łazienki”. Zachęcamy Was do tworzenia prac plastycznych – plakatów fotografii, projektów przestrzennych oraz prac literackich, które będą interpretacją hasła konkursowego: „Wzorowa łazienka”.

   Następnie pozostanie nam już tylko głosować na naszą szkołę.

Nagrodą główną jest remont jednej łazienki w naszej szkole i upiększenie pozostałych. Do wygrania 30 tysięcy na ten cel.

Do dzieła!


Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content