Uroczyste spotkanie wigilijne w naszej szkole

   18 grudnia 2013 r. w naszej szkole doszło do niezwykłego wydarzenia. Komendant Hufca ZHP w Żarach oraz Dyrektor SP 1 zorganizowali uroczyste spotkanie wigilijne. Wzięli w nim udział Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Paweł Socha, Burmistrz Miasta Żary Pan Wacław Maciuszonek, Pan Wiceburmistrz Edward Łyba, Wicestarosta Powiatu Żarskiego Pani Danuta Madej, Komendant Hufca ZHP Żary Pan Mirosław Zengiel oraz zaproszeni goście.  
   Spotkanie rozpoczęło się o godz. 16.30 uroczystą mszą świętą w kościele p.w. Św. Józefa. Po niej Szacowni Goście przeszli do budynku Szkoły Podstawowej nr 1, by tam obejrzeć przygotowane przez uczniów jasełka, podczas których wielokrotnie wspólnie śpiewano kolędy.  
   Po przedstawieniu dzielono się opłatkiem, składano życzenia, częstowano się przygotowanymi specjałami.  
   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
Piotr Pałac

 
     FOTORELACJA
fot. Piotr Pałac

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content