Udział uczniów klasy 2b w III INTEGRACYJNYM ŻARSKIM PRZEGLĄDZIE TEATRÓW

   30 listopada 2016 r. w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. G.P. Telemanna w Żarach odbył się III Integracyjny Żarski Przegląd Teatrów zorganizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Radość Życia” w Żarach. Wzięły w nim udział zespoły teatralne z Dziennego Domu Wsparcia MOPS w Żarach, Środowiskowego Domu Samopomocy w Żarach, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Lubsku, Warsztatu Terapii Zajęciowej w Żarach, Środowiskowego Domu Samopomocy w Lubsku, Ośrodka dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy w Żarach, Zespołu Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Żarach, Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Radość Życia”.
   Po raz kolejny także nasza szkoła z entuzjazmem przyjęła zaproszenie na tę imprezę. Uczniowie klasy 2b pod opieką swojej wychowawczyni pani Irenki Wiącek przygotowali show pt. „Jesienne impresje”. Ich występowi towarzyszyły gromkie owacje! Poproszono nawet o taniec na bis.
   Udział w przeglądzie był dla drugoklasistów wielkim przeżyciem. Mogli nie tylko zaprezentować się przed szerszą publicznością, ale także obejrzeć występy zespołów, w których składzie były osoby z różnego rodzaju niepełnosprawnościami i w podeszłym wieku. To spotkanie pokazało, że MY, LUDZIE jesteśmy różni, ale tak samo przeżywamy tremę przed występem i radość z dzielenia się swoją pasją.
   Jak bardzo barwna i zróżnicowana pod względem tematycznym i artystycznym była to impreza, możecie przekonać się, oglądając fotorelację.
Irena Wiącek i Edyta Talarowska

fot. Edyta Talarowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content