Udział w akcji Sprzątanie Świata


Dnia 23 września klasa 3b aktywnie włączyła się w akcję Sprzątanie świata. Porządkowaliśmy plac zabaw i skatepark przy terenie naszej szkoły. Śmieci niestety nie brakowało! Wyposażeni w jednorazowe rękawiczki uzbieraliśmy, aż trzy pełne worki odpadów. Przewodnie hasło akcji w tym roku brzmi „Myślę, więc nie śmiecę”. Akcja sprzątania jest wspólną lekcją poszanowania naszego środowiska oraz promowaniem prawidłowych nawyków związanych z ochroną środowiska i segregowaniem śmieci.

Izabela Olszańska

3B - sprzątanie świata

fot. Izabela Olszańska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content