„Uczymy i wspieramy”

Uczymy się i wspieramy

W naszej szkole realizowany jest projekt:

„Uczymy i wspieramy”,

 którego celem jest prowadzenie świetlicy terapeutycznej wspierającej rozwój poznawczo-społeczny  i emocjonalno – społeczny uczniów klas 1-3 z wykorzystaniem metod terapeutycznyc i profilaktyki uzależnień. Zajęcia odbywają się codziennie,  po lekcjach dzieci  i trwają 2 godziny. Podczas zajęć realizowany jest program profilaktyczny, prowadzone są ciekawe zajęcia kreatywne, muzyczne i sportowe. Uczniowie mają udzielaną pomoc  w odrabianiu lekcji. Działania obejmują okres od września do grudnia 2022r.  

Projekt jest dofinansowany  z dotacji na realizację Programu z Zakresu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych gminy Żary o statusie miejskim.

Anna Andrukiewicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

Relacja

ANKIETA

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

grudzień 2022
Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content