Uczniowie klasy 3c wzięli u dział w Ogólnopolskim Dniu Głośnego Czytania


Uczniowie klasy 3c wzięli u dział w Ogólnopolskim Dniu Głośnego Czytania. Prezentowali wybrane przez siebie wiersze o jesieni, pamiętając o zasadach pięknego czytania. Najpiękniej zaprezentowali się Natan Szczepaniak, Lena Kloc i Milena Nowak. Uczniowie ci wezmą udział w Szkolnym Konkursie Pięknego Czytania. Wszyscy uczniowie wykonali bardzo ładne i pomysłowe ilustracje do swoich wierszy. Z zebranych wierszy utworzyli książkę pt. Wiersze o jesieni. Okładkę do książki zaprojektowała i wykonała Tosia Matusik. Naszą książkę można obejrzeć w bibliotece.

Wiesława Półtorak

Czytanie klasa 3c

fot. Wiesława Półtorak

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content