Uczniowie kl.3b i 3c wyjechali na wycieczkę do Centrum Edukacji Regionalnej i Przyrodniczej w Mniszkach


7 października 2021r. uczniowie kl.3b i 3c wyjechali na wycieczkę do Centrum Edukacji Regionalnej i Przyrodniczej w Mniszkach. Tam w niezwykle interesujący sposób poznali zawody, które powoli znikają z naszych miast i wsi: od kowala poprzez bednarza, szewca, garncarza, praczkę i pszczelarza.
Uczniowie obejrzeli sklep kolonialny oraz zasiedli w ławkach szkoły wiejskiej sprzed lat. Uczestniczyli również w warsztatach z majsterkowania. Samodzielnie wykonali ryczkę, którą mogli zabrać ze sobą. Każde z dzieci wspaniale poradziło sobie z tą pracą. Uczniowie mieli też okazję poznać zabawy i gry naszych dziadków, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i sprawiły wszystkim dużą radość. W prezencie dostały rekwizyty potrzebne do zabaw. Czas na wycieczce upłynął nam bardzo szybko i ciekawie. Wszyscy wróciliśmy zadowoleni i bogatsi o nowe doświadczenia.

Wychowawcy:
Wiesława Półtorak, Izabela Olszańska, Honorata Świacka

Wycieczka klasy 3b i 3c

fot. Wiesława Półtorak, Izabela Olszańska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content