Tydzień Ekologiczny w świetlicy szkolnej

   W Tygodniu Ekologicznym w świetlicy szkolnej promowano postawy proekologiczne. Dzieci były zachęcane do aktywnego stylu życia i zdrowego odżywiania się. W ramach zajęć świetlicy poprowadzone zostały warsztaty oraz konkurs dotyczący segregowania odpadów. Uczniowie klas młodszych aktywnie brali w nich udział, odpowiadając na trudne pytania prowadzącej 🙂 Podsumowaniem zajęć były kolorowanki o tematyce związanej z ochroną środowiska przyrodniczego.
   Uczestnicy zostali docenieni pochwałami w dzienniku elektronicznym.
   Nasze zmagania zostały uwiecznione na poniższych fotografiach 🙂
Joanna Naumik

fot. Joanna Naumik

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content