Tydzień ekologiczny w klasie 2a

   Tydzień ekologiczny w klasie 2a obchodzimy intensywnie.
   W poniedziałek, pod hasłem “Zielone parapety” oraz patronatem koloru żółtego, parapety gabinetu 02c ozdobiły roślinki zasadzone przez uczniów klasy 2a – pod czujnym okiem i naszą troskliwą opieką oraz słoneczka wyrastają rzeżuszki, słoneczniki, pomidorki oraz kwiatki.
   We wtorek dzieci dbały o czystość w klasie pod patronatem koloru białego. Na koniec stworzyły piękne plakaty związane z czystością i oszczędnością wody, wymyślając hasła, które do tego zachęcą.
   W środę pod patronatem koloru niebieskiego uczniowie klasy 2a tworzyli znaki – krople czystej wody, które wykorzystamy podczas Marszu Ekologicznego. Uczniowie będą też nieść transparent głoszący, iż nasza szkoła działa ekologicznie.
Patrycja Dudkiewicz

fot. Patrycja Dudkiewicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content