Tydzień Ekologiczny oraz akcja „Jemy zdrowo i kolorowo” w SP 1

   W Tygodniu Ekologicznym w naszej szkole nie tylko pamiętaliśmy o ochronie przyrody, ekologii, przypominaliśmy także sobie i innym, że ZIEMIA, nasza planeta, jest wspólnym domem. Połączyliśmy ten tydzień z hasłem „Jemy zdrowo i kolorowo”. Przygotowywaliśmy zdrowe i bardzo bogate w witaminy i sole mineralne kanapki. Klasy 1a, 3a, 3b, 3c, 3d, 3e przygotowały kanapki i sałatki owocowo-warzywne. Na kanapkach znalazły rzodkiewki, sałata, pomidory, ogórki, gotowane jajka, kiełki różnych warzyw. Przygotować kanapkę, która swoim wyglądem będzie zachęcać do zjedzenia, a jeszcze przy tym nie uciąć sobie palca, to nie takie proste zadanie. Wszyscy uczniowie z ogromnym zaangażowaniem przygotowali kanapki na medal. Smakowały wyśmienicie. Sałatki owocowo-warzywne też były apetyczne i smakowały wybornie. Wiemy, jak się zdrowo i smacznie odżywiać, zwłaszcza wiosną, kiedy tyle nowalijek można wykorzystać do zrobienia witaminowej kanapki i sałatki.
Ewa Witkowska

fot. Ewa Witkowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content