Turniej tenisa stołowego w ramach Żarskich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej

   W dniach 19 i 22 października w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się turniej tenisa stołowego w ramach Żarskich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej. W piątek rywalizowały klasy 4-6, w poniedziałek 7-8 i gimnazjalne. W kategorii młodszej chłopców zwyciężyła drużyna Katolickiej SP, drugie miejsce zajęła SP1. Kategorię starszą chłopców wygrała reprezentacja Społecznej SP przed Katolicką SP i SP1, a wśród dziewcząt zwyciężyła Katolicka SP przed SP1.
Rajmund Kondratowicz

fot. Rajmund Kondratowicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content