Turniej Pięknego Czytania

   27 kwietnia w MBP odbył się XIII Międzyszkolny Turniej Pięknego Czytania Czyt*As. Naszą szkołę reprezentowały: Emilia Mazurkiewicz z kl. 6c oraz Maja Lipińska z kl. 4e. Maja zajęła II miejsce i została laureatem w grupie I (kl. III – IV ). Gratulujemy Mai sukcesu i życzymy powodzenia na XIX Przeglądzie Mistrza Pięknego Czytania „Baśniowo? Fantastycznie!” w Zielonej Górze.
Izabela Olszańska

fot. Izabela Olszańska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content