Turniej „Bezpieczne wakacje z LUPO”

   14 maja 2014 r. odbył się w Szkole Podstawowej nr 8 w Żarach XV Powiatowy Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie „Bezpieczne wakacje z LUPO” zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Żarach. W Turnieju wzięło udział łącznie 17 uczniów z klas V i VI, którzy reprezentowali szkoły z całego powiatu żarskiego. Uczestnicy musieli rozwiązać poprawnie test z wiedzy na temat cyberprzemocy, uzależnień, zdrowego stylu życia i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. W klasyfikacji ogólnej nasza uczennica Alicja Dudkiewicz z kl.5c zajęła III miejsce.
   Gratulujemy!
Teresa Mierzwińska

fot. Teresa Mierzwińska

Dyplom dla SP1 Żary

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content