Tropical Islands i orkan Ksawery

   W czwartek, 5 grudnia 2013 r., uczniowie klas Va i Vb, wraz z wychowawczyniami, p. E. Talarowską i p. I. Szczuką oraz opiekunami, p. M. Durys i p. P. Pałacem, wybrali się na wycieczkę mikołajkową do Tropical Islands w Niemczech. To była fascynująca wyprawa. Na dworze zimno, wręcz lodowato, a w środku ciepła woda, zupełnie jak na Bahamach albo Hawajach. Dodatkowo – szalał wówczas orkan Ksawery. My jednak, poszukiwacze przygód, nie przestraszyliśmy się. Prawie cały czas pływaliśmy, wychodząc z wody jedynie po to, by zmienić razem z grupą plażę.
Piotr Pałac

fot. Piotr Pałac

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content