Toruńskie pierniki z masy solnej

Na podsumowanie zajęć o Mikołaju Koperniku, wybitnym polskim astronomie,  uczniowie klasy 3c  podczas zajęć plastyczno-technicznych wykonali z masy solnej toruńskie pierniki. To właśnie w Toruniu urodził się Mikołaj Kopernik, a Toruń słynie z wyjątkowych pierników.  Nasze pierniki, niestety, były niejadalne, ale ich przygotowanie sprawiło wszystkim wiele radości. 

Małgorzata Łukowska

Toruńskie pierniki z masy solnej
fot. Małgorzata Łukowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

Relacja

ANKIETA

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content