Teatrshow Talent Show

   Z przyjemnością informujemy, że dzięki wspólnej pracy i zabawie z uczniami Państwa szkoły powstał filmowy materiał dokumentujący przebieg zajęć warsztatowych pod tytułem „Talent Show”. Na materiał składają się: impresja filmowa prezentująca uczestników spotkania oraz mini videoclip bazujący na fragmencie utworu wokalistki Agnes (prywatnie Agnieszki Bisikirskiej). Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za spotkanie, za wspólną pracę, za niezwykle energetyczną i gorącą atmosferę. Mamy nadzieję, że przygotowany materiał będzie miłą pamiątką dla Pedagogów, Opiekunów oraz młodzieży; a dla tej ostatniej w szczególności-istotną inspiracją do wytężonej pracy nad zdobywaniem wiedzy i rozwijaniem swoich wartościowych talentów.
W imieniu ekipy „Teatr Show”
Serdecznie pozdrawiam
Paweł Jadowski

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content