Szkolny turniej szachowy

   Dnia 2 grudnia 2013 roku w świetlicy odbył się szkolny turniej szachowy. Szachy to gra z tradycjami, kształcąca umiejętność logicznego myślenia, ucząca odpowiedzialności za swoje posunięcia i właściwego zachowania w sytuacji zarówno wygranej, jak i przegranej partii. Jest świetną alternatywą dla gier komputerowych i doskonałym sposobem na długie zimowe wieczory.  
   Rozgrywki przebiegały w trzech kategoriach:  
  •   chłopców klas I-III  
  •   chłopców klas IV-VI  
  •   dziewcząt klas I-VI  
   Łącznie w turnieju brało udział 15 uczniów z klas I – V. Zwycięzcami w swoich kategoriach zostali odpowiednio:  
  •    Mateusz Pasławski z kl. Ia  
  •    Dominik Kominek z kl. Vb  
  •    Oliwia Różewicz z kl. IVa  
   Cały turniej przebiegał w skupieniu i w duchu zdrowej, sportowej rywalizacji, partie rozgrywane były według zasady „każdy z każdym”. Na zakończenie wszyscy szachiści otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Wymiernym efektem turnieju szkolnego było to, że czworo uczniów naszej szkoły wzięło udział w mikołajkowym turnieju szachowym zorganizowanym w Zespole Szkół Katolickich w dniu 7.12.2013 r. Dominik Kominek zajął w nim wysokie, 4. miejsce.  
   G r a t u l u j e m y!
Andrzej Woźniak

fot. Andrzeja Woźniak

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content