Szkolny konkurs recytatorski klas drugich „Poeci dzieciom”

   16 listopada 2012 roku odbył się szkolny konkurs recytatorski klas drugich. Trójka zwycięzców z każdej klasy drugiej, spotkała się w konkursie międzyklasowym, by powalczyć o zaszczytne miejsca. Uczniowie recytowali wiersze wybranych przez siebie autorów takich jak: J. Tuwim, J. Brzechwa.
   W konkursie wzięło udział 12 uczestników. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań poezją, kształtowanie umiejętności zapamiętywania przez dzieci treści utworów, pobudzanie aktywności twórczej uczniów, uwrażliwianie na piękno poezji, nabywanie doświadczenia w przemówieniach publicznych.
   Jury w składzie Pani Małgorzata Łukowska, Pani Jolanta Koch oraz Pani Katarzyna Król wyróżniło następujące osoby:
I miejsce – Aleksandra Micinowska z kl. II a, 

II miejsce – Natalia Nowicka z kl. IIb, 

III miejsce – Marta Biedziuk z kl. IId. 
   Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody. Ocenie podlegały: opanowanie pamięciowe, wyrażanie emocji, tempo, siła głosu, umiejętność gospodarowania oddechem. Recytujący reprezentowali bardzo wysoki poziom. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!
Organizator konkursu recytatorskiego
Monika Majerska
fot. Monika Majerska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content