Szkolny Konkurs Recytatorski klas I-III

   1 i 2 lutego 2018 r. odbył się w SP 1 w Żarach Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I – III. Dzieci zaprezentowały się wspaniale w wierszach J. Tuwima, D. Gellner, W. Chotomskiej, J. Brzechwy i wielu innych. Prawdziwe uznanie komisji zdobyli uczniowie pierwszych klas. Byli świetnie przygotowani i godnie reprezentowali swoje oddziały. Dobrze rokują, dlatego trzymamy kciuki za udział w następnych konkursach. Do etapu miejskiego komisja w składzie pań: Izabeli Olszańskiej, Jolanty Kozińskiej i Anny Andrukiewicz, zakwalifikowała następujące osoby:

Wroński Oskar klasa 1a
Anna Kondratowicz klasa 3a
Kozińska Milena klasa 3a
Oliwia Delejowska klasa 3e

Anna Andrukiewicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content