Szkolny etap Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego

   W czwartek, 19 stycznia 2017 r., w SP 1 w Żarach odbył się szkolny etap Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego.
   Pamięciowe opanowanie tekstu oraz jego poprawne wygłoszenie to ważne umiejętności, które odgrywają wielką rolę w życiu człowieka. Występy publiczne w czasie różnego rodzaju uroczystości rodzinnych i nie tylko, prezentowanie się przed pracodawcą, czy nawet chęć zjednania sobie urzędnika przy okazji załatwiania swoich spaw – udział w konkursie recytatorskim, przygotowanie do niego, pomagają rozwijać te zaniedbywane sfery i sprawnie funkcjonować w życiu społecznym.
   W konkursie wzięło udział 21 osób. Jury w składzie: p. Edyta Talarowska, p. Iwona Szczuka, p. Jolanta Koch, p. Agnieszka Lech-Kowalska oraz p. Piotr Pałac przyznało trzy wyróżnienia oraz nominowało trzy osoby do udziału w miejskim etapie Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego.

Wyróżnienia:
Weronika Żywica
Iga Ognik
Emilia Jóźwiak

Nominacje do miejskiego etapu:
Klaudia Stańczyk
Maja Harasim
Paweł Stankiewicz

   Każdy uczestnik otrzymał od Pani Dyrektor Agnieszki Ropskiej nagrodę.
   Gratulujemy wszystkim odwagi, dziękujemy za wspaniałe recytacje.

Piotr Pałac

fot. Julia Gruchot

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content