Szkolny Dzień Chłopaka

   W piątek, 29 września 2017 r., Samorząd Uczniowski wraz ze swoim opiekunem, p. Marzeną Bałdygą, zorganizowali Szkolny Dzień Chłopaka. W jury zasiadły uczennice klasy siódmej oraz panie Edyta Talarowska i Iwona Szczuka. Reprezentanci klas mieli wykonać szalone zadania, m.in. wypić pepsi na czas, zawiązać krawat i zaprezentować swoje szczególne umiejętności. Zabawy było co nie miara, widać to zresztą na zdjęciach.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski

fot. Julia Gruchot

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content