Szkolna Liga Mini-Siatkówki

   W tym tygodniu odbywają się mecze do szkolnej Ligi Mini-Siatkówki. Zmierzyli się już ze sobą chłopcy i dziewczęta z klas 4, 5 i 6. Sportowym zmaganiom towarzyszyły ogromne emocje oraz chęć zwycięstwa. Podobało się nam to, że staraliście się grać bez niezdrowej rywalizacji i pomagaliście sobie nawzajem. Wyniki już wkrótce. A teraz zobaczcie nasze drużyny i to, jak graliśmy o zwycięstwo.
Pozdrawiamy
Elżbieta Jusińska i Barbara Mantyk
fot. Elżbieta Jusińska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content