ŚWIĘTO RODZINY w klasie 2c

W dniu 22 czerwca uczniowie klasy 2c  zaprosili swoich rodziców na spotkanie klasowe pod hasłem ŚWIĘTO RODZINY na sportowo. W tym roku  połączyliśmy  Dzień Mamy, Dzień Taty i Dzień Dziecka, aby świętować razem, nie osobno. Dzieci przygotowały krótki występ dla rodziców, wręczyły im własnoręcznie wykonane prezenty  i zaprezentowały swoje talenty. Jednak największą radość sprawiły wszystkim zawody sportowe, w których wzięli  udział rodzice i dzieci. Całości dopełniły rozmowy przy słodkim poczęstunku. Wszyscy bawili się doskonale. Na twarzach zagościł uśmiech, a w wielu oczach pojawiła się łza szczęścia, dumy i wzruszenia.

Małgorzata Łukowska

ŚWIĘTO RODZINY w klasie 2c
fot. Małgorzata Łukowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content