Sukcesy uczennicy Mai Harasim z klasy VI b

   6 października 2018 r. w Zielonej Górze odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w Akrobatyce Sportowej. Nasza uczennica Maja Harasim zajęła II miejsce w dwójkach żeńskich klasy III, tym samym zdobywając srebrny medal – BRAWO!!! Maja uczęszcza na treningi z Akrobatyki Sportowej prowadzone przez panią Helenę Drapałę z klubu UKS Piramida Żary.
   Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Bożena Masłowska

fot.p. Harasim

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content