Sukcesy sportowe naszych uczniów

   W dniu 25.04.2018 r. odbył się turniej piłki nożnej chłopców w ramach Żarskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Drużyna SP 1 gładko przeszła fazę grupową turnieju, wygrywając trzy mecze (6:2, 1:0, 5:1). Wszystko wskazywało na dobry wynik, lecz w półfinale minimalnie przegraliśmy 1:2. Ostatecznie, w meczu o brązowe medale, zespół potwierdził dobrą dyspozycję, wygrywając ostatnie spotkanie 6:3. Trzecie miejsce w turnieju nie satysfakcjonuje w pełni, ale pozwala optymistycznie patrzeć na młody zespół naszej szkoły. Skład drużyny: Igor Mosakowski, Wiktor Przerwa, Igor Rybaczek, Dennis Rynkiewicz, Dawid Najdek, Dawid Szczygieł, Dawid Kiziok, Michał Czogała, Paweł Stankiewicz. Po południu tego samego dnia sześciu uczniów SP 1 uczestniczyło w eliminacjach Wojewódzkiej Ligi Strzelectwa Sportowego w konkurencjach KBKS i karabinka pneumatycznego. Był to debiut naszych strzelców w zawodach. W konkurencji KBKS bardzo dobrze wypadł Kacper Kloc z klasy 7c, zajmując piąte miejsce z wynikiem 59 pkt. Do medalowej pozycji zabrakło mu jedynie 2 pkt. Pozostali startujący w zawodach: Marcin Szymański, Konrad Jarosz i Jakub Nowicki z kl. 7c oraz Jordan Suśniak z kl. 2a i Dawid Łukasik z kl. 3a gimnazjum.
Rajmund Kondratowicz

fot. Rajmund Kondratowicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content