Sukcesy Mileny w konkursach historycznych

   Uczennica kl 5 A Milena Kozińska reprezentuje naszą szkołę w cyklicznym konkursie historycznym organizowanym przez MUZEUM POGRANICZA ŚLĄSKO-ŁUŻYCKIEGO w Żarach. Co miesiąc młodzież pisze testy z różnych epok historycznych są to bardzo trudne tematy i testy jednakowe dla szkół średnich i podstawowych. Momo tego że Milena jest najmłodszą uczestniczką osiąga bardzo wysokie wyniki. W pażdzierniku zajęła I-sze miejsce, w listopadzie VII miejsce, a w grudniu V miejsce jest to ogromny sukces. Gratulacje dla Mileny i życzymy dalszych tak wspaniałych sukcesów.
Iwona Ważna

fot. Iwona Ważna

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content