Sukces „Świetlików” w Przeglądzie Teatrów Profilaktycznych

   Dnia 11 grudnia 2012 roku odbył się VII Przegląd Teatrów Profilaktycznych, którego celem jest popularyzowanie wiedzy na temat sposobów zapobiegania zjawiskom agresji i przemocy, promocja zdrowego stylu życia, trzeźwości i abstynencji, a także upowszechnianie wzorów i postaw prozdrowotnych.
   W przeglądzie wzięło udział 19 grup teatralnych. Wśród szkół podstawowych uczniowie naszej szkoły okazali się najlepsi. „Świetliki” zajęły I miejsce. Uczniowie z naszej szkoły zaprezentowali przedstawienie o tematyce antynikotynowej pt. „Pinokio ma kłopoty”, które bardzo się spodobało.
   „Świetliki” wystąpiły w składzie: Magda Dawczyk, Kacper Popowski, Wiktor Zdzitowiecki, Marysia Ujazdowska, Fabian Brzozowski, Kinga Krekora, Malwina Ujazdowska, Emilka Żelazek, Zuzia Matuszewska, Ola Sinkiewicz, Natalia Kuziemska.
Małgorzata Łukowska
fot. Małgorzata Łukowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content