Sukces SP 1 w Żarach podczas zawodów strzeleckich

   W sobotę, 6.10.2018 r., na strzelnicy LOK w Żarach odbyły się otwarte zawody strzeleckie o Puchar Starosty powiatu żarskiego. Wśród kilkudziesięciu startujących w zawodach, siedmioro uczniów reprezentowało Szkołę Podstawową nr 1: Natalia Mroczka, Jordan Suśniak, Ksawery Rynkiewicz, Bartosz Kucz, Wiktor Braun, Kacper Starzyk i Piotr Szewczyk oraz nauczyciel prowadzący szkolną sekcję strzelecką – Rajmund Kondratowicz. W kategorii dzieci i młodzieży do lat 18 świetnie strzelał Ksawery Rynkiewicz, zajmując drugie miejsce, bardzo dobrze wypadł też debiutujący Bartosz Kucz, plasując się na szóstej pozycji.
   Gratulujemy!!!
Rajmund Kondratowicz

fot Rajmund Kondratowicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content