Sukces „Skrzatów” w IX Przeglądzie Teatrów Profilaktycznych

   W dniu 16 grudnia 2014 r. w sali widowiskowej „Luna” Żarskiego Domu Kultury odbył się IX Przegląd Teatrów Profilaktycznych zorganizowany przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Żarach. Celem przeglądu jest popularyzowanie wiedzy na temat sposobów zapobiegania zjawiskom agresji i przemocy, promocja zdrowego stylu życia, trzeźwości i abstynencji, a także upowszechnianie wzorów i postaw prozdrowotnych.
W przeglądzie udział wzięło 14 grup teatralnych z żarskich szkół, w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne.
   Wśród szkół podstawowych grupa teatralna z naszej szkoły „Skrzaty” zajęła II miejsce. Mali aktorzy (uczniowie klasy IE) zaprezentowali przedstawienie o tematyce antynikotynowej i antyalkoholowej pt. „Czerwony Kapturek inaczej”, które zostało bardzo ciepło przyjęte przez publiczność i jury. Serdecznie gratulujemy!
Małgorzata Łukowska

fot. Małgorzata Łukowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content