Sukces Kingi Dowjat w konkursie „Mój błyskawiczny PIT elektroniczny”

   W dobie coraz intensywniejszych starań o ochronę środowiska naturalnego Naczelnik Urzędu Skarbowego i Burmistrz Miasta Żary zorganizowali konkurs plastyczny pt. „Błyskawiczny PIT elektroniczny”. Jego celem było przedstawienie korzyści – w aspekcie ekologicznym – płynących z rozliczania się z podatków w formie elektronicznej. Na konkurs wpłynęło 177 prac z podstawowych i gimnazjalnych szkół żarskich oraz powiatu żarskiego. Cieszy fakt, że Kinga Dowjat z klasy 4a zajęła 1 miejsce i zdobyła główną nagrodę (tablet) ufundowaną przez Burmistrza Żar. Na pokonkursowej wystawie znalazły się jeszcze inne prace uczniów SP 1.  
   Gratulujemy!
Andrzej Woźniak

FOTORELACJA
fot. Andrzej Woźniak

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content