Starsi uczą młodszych angielskiego

   W SP 1 gościliśmy dzieci z przedszkola “Chatka Puchatka”. Była to pierwsza wizyta przedszkolaków w naszej szkole. Goście wzięli udział w warsztatach z języka angielskiego. Uczennice klasy 6C miały okazję uczyć dzieci języka angielskiego. Przedszkolaki z zaangażowaniem uczyły się nowych słów i piosenki w języku angielskim, jak i kilka faktów o Wielkiej Brytanii. Dzieci mogły również pochwalić się swoimi umiejętnościami językowymi, występując przed naszymi uczniami. Umiejętności, jak i występ dzieci zrobiły na nas duże wrażenie.
   Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z wizyty.
Izabela Mielniczek

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content