Sprzątanie świata – 2013

   Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach przyłączyła się do akcji „Sprzątanie Świata”. Uczniowie klas I-III porządkowali teren wokół szkoły, natomiast uczniowie klas IV-VI zbierali śmieci na osiedlu i w parku. Nazbieraliśmy mnóstwo worków, a to znaczy, że mało dbamy o naszą planetę. Wszyscy musimy pamiętać o zachowaniu czystości zawsze i wszędzie! Jeśli będziemy segregować śmieci to Nasza Ziemia pozostanie czysta i zdrowa! A tym samym my także będziemy zdrowsi!
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska
fot. Honorata Kryszewska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content