Spotkanie ze Strażą Ochrony Kolei

   6 czerwca 2016 r. odbyło się w SP 1 w Żarach spotkanie uczniów klas II-V z przedstawicielami Straży Ochrony Kolei (SOK).
   Pani Beata Wierzbicka, funkcjonariusz SOK z Gorzowa, p. Marcin Olejniczak z Zakładów Linii Kolejowych (ZLK) w Zielonej Górze, pan Artur Wołoszyn, inspektor i rzecznik prasowy SOK w Zielonej Górze oraz pan Marcin Jankowski, komendant SOK z Żagania przybliżali w czasie trzech spotkań uczniom naszej szkoły zagadnienie bezpieczeństwa na torach, przejazdach kolejowych, na kolei.
   W czasie spotkania dzieci zapoznały się ze znakami ostrzegawczymi związanymi z przejazdami kolejowymi, obejrzały krótki film na temat zatrzymywania pojazdów przed nimi, zobaczyły zdjęcia wykolejonych pociągów.
   Wykłady, przygotowane bardzo profesjonalnie, przybliżyły dzieciom zasady bezpieczeństwa na torach.
   Dziękujemy! 🙂
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski

fot. Piotr Pałac

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content