Spotkanie ze specjalistami z zakresu terapii uzależnień

   15.04.2015 r. specjaliści z zakresu terapii uzależnień Dorota i Piotr Grolewscy przeprowadzili we wszystkich klasach szóstych (2 godziny lekcyjne) warsztaty dla uczniów na temat szkodliwości i przyczyn uzależnienia od różnych substancji psychoaktywnych, a także od mediów. Dzieci miały okazję zapoznać się z mechanizmem uzależnień i ocenić, na ile sami kontrolują swoje zachowanie, np. w zakresie czasu spędzanego przed komputerem. Uczniowie bardzo pozytywnie wypowiadali się na temat zajęć, czemu dali wyraz w informacjach zwrotnych. Uznali, że dzięki temu zdecydowanie poszerzyli swoją wiedzę i uświadomili sobie zagrożenia wynikające z zażywania środków psychoaktywnych, a także nieracjonalnego korzystania z mediów.
Aneta Kochanowicz

fot. Piotr Pałac i Cezary Sułkowski

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content