Spotkanie z uczniami z Grecji kolejna wideokonferencja po angielsku

   Jak wprowadzić naturalną komunikację w języku obcym na lekcjach? Świetnym rozwiązaniem są spotkania na żywo z uczniami z innych krajów. W tym roku szkolnym dzieci z naszej szkoły brały już udział w wideospotkaniach z uczniami z Francji, Hiszpanii i Grecji. Wszystkie okazały się sukcesem, a zaangażowanie dzieci było inspirujące. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczniów, udało się zorganizować kolejne spotkanie z Grecją. Uczniowie klas piątych mogli porozmawiać w języku angielskim, dobrani w pary z Grekami zadawali i odpowiadali na pytania na wybrane wcześniej tematy. Wspólnie też graliśmy w gry utrwalające słownictwo i śpiewaliśmy piosenki po angielsku. Było to niezapomniane przeżycie. Dzięki takim doświadczeniom uczniowie widzą sens nauki języka angielskiego, która nie jest już abstrakcją, a przygotowaniem na spotkanie z rzeczywistością.
Izabela Mielniczek

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content