Spotkanie z ratownikami WOPR

   Dnia 18 stycznia 2017 roku odbył się apel podsumowujący naukę pływania uczniów klas 3 oraz pokaz bezpiecznego korzystania z basenów i lodowisk w czasie ferii zimowych. Dyplomy i karty pływackie wręczyli nauczyciele prowadzący naukę pływania – p. Barbara Mantyk i p. Aleksander Stachów. Natomiast ratownicy WOPR-u w osobach – p. Zbigniew Zdzitowiecki i p. Artur Marczak przeprowadzili pogadankę wraz z pokazem „Jak bezpiecznie korzystać z atrakcji basenowych i lodowisk”. W apelu uczestniczyli uczniowie klas 1 -3.
   Dziękuję nauczycielom i ratownikom, a uczniom gratuluję!
Honorata Kryszewska
wicedyrektor

fot. Honorata Kryszewska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content