Spotkanie z Policją


W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2021/2022 odbyło się spotkanie z policją. Uczestniczyli uczniowie klas 1-4. Spotkanie dotyczyło „Bezpieczeństwa uczniów w drodze do i ze szkoły”. Pan policjant przypomniał zasady przechodzenia przez jezdnie, zachowania się w różnych sytuacjach oraz procedury dotyczące korzystania z telefonów i Internetu. Mówił także o tym, że jeśli jest konieczność, to należy zawiadomić policję, dlatego numery telefonów są ważne! Uczniowie wykazali się dobrą znajomością zasad dotyczących bezpieczeństwa.

Z pozdrowieniami
Honorata Kryszewska-wicedyrektor

Spotkanie z Policją

fot. Honorata Kryszewska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content