Spotkanie z leśnikiem

   Uczniowie klas trzecich spotkali się z leśnikiem, panem Damianem Sandakiem, który opowiadał o drzewach i zwierzętach żyjących w lasach Nadleśnictwa Lipinki. Dzieci zaprezentowały swoje prace plastyczne na temat „Jakie to drzewa?”. Następnie odbył się quiz dotyczący wiedzy o lesie. W klasach pierwszych i drugich odbyły się lekcje ekologiczne dotyczące segregacji śmieci, rozpoznawania drzew i zachowania się w lesie. Prace wykonane przez uczniów klas 1-3 zostały zaprezentowane w holu szkoły.
Wicedyrektor
Honorata Kryszewska

alt

fot. Anna Andrukiewicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content